Документація Steamworks
Розпродажі і маркетинг
Важливо добре розумітися на функціях, якими можна скористатися для просування свого продукту в Steam. У цьому розділі подано рекомендації з рекламування продуктів у Steam, а також відповідні функції та інструменти для партнерів.Community CouponsКупони Steam надаються користувачам як нагорода за дії в спільноті Steam.
Community ModerationНайкращі практики й рекомендації щодо управління вашою присутністю в спільноті Steam.
Curators and Curator ConnectПропонуйте свою гру безпосередньо кураторам Steam.
DiscountingІнформація про надання знижок і розпродажі в Steam.
Events and Announcements ToolsРозповідайте про свою гру власній аудиторії в Steam.
Features And Tools, MarketingДізнайтеся про різні маркетингові інструменти Steam.
Google AnalyticsАктивуйте Google Analytics для анонімного відстеження джерел мережевого трафіку та поведінки користувачів на сторінці вашого застосунку в Steam і в центрі спільноти.
Profile FeaturesРозробники ігор, що досягли комерційного успіху та широкої аудиторії, можуть створювати вміст, який використовується в профілях гравців у спільноті Steam. Наприклад, колекційні картки Steam, значки, зображення тла і смайлики.
Best Practices, MarketingIf you are working to bring your title to Steam, or have already released on Steam, we've got a few suggestion and best practices to help you think and ask the right questions about marketing.
Steam Branding GuidelinesДля забезпечення послідовності використання фірмового стилю й товарних знаків Steam у всіх маркетингових та інформаційних матеріалах, усі партнери повинні дотримуватися інструкцій, що викладені в настановах щодо фірмового стилю Steam.
Steam Community ItemsКолекційні картки Steam видаються користувачам за запуск ігор у Steam. By collecting the entire set of cards, users earn items that help them customize their profile and show off gameplay.
Store WidgetДля будь-якої гри, що продається в крамниці Steam, можна створити віджет з інформацією про продукт, поточну ціну, можливі знижки та кнопкою придбання для того, щоби мати можливість повсюди рекламувати й демонструвати цей продукт.
Visibility on SteamПоказ продуктів на головній сторінці крамниці Steam потребує строго збалансованого підходу. We want to show products that customers are interested in buying and are going to be happy with, while also giving new games and software a chance to find their audience.
WishlistsМи надсилаємо повідомлення електронною поштою користувачам на основі їхньої реакції на вашу гру, програму чи відео в Steam. Це може змінитися в майбутньому, а наразі доступний опис поточного набору функцій.