Документація Steamworks
Розпродажі і маркетинг
Важливо добре розумітися на функціях, якими можна скористатися для просування свого продукту в Steam. У цьому розділі подано рекомендації з рекламування продуктів у Steam, а також відповідні функції та інструменти для партнерів.Community CouponsКупони Steam надаються користувачам як нагорода за дії в спільноті Steam.
Community ModerationКорисні поради й рекомендації щодо управління вашою присутністю в спільноті Steam.
Curators and Curator ConnectПропонуйте свою гру безпосередньо кураторам Steam.
Встановлення знижокІнформація про надання знижок і розпродажі в Steam.
Events and Announcements ToolsРозповідайте про свою гру власній аудиторії в Steam.
Features And Tools, MarketingДізнайтеся про різні маркетингові інструменти Steam.
Google AnalyticsАктивуйте Google Analytics для анонімного відстеження джерел мережевого трафіку та поведінки користувачів на сторінці вашого застосунку в Steam і в центрі спільноти.
Profile FeaturesРозробники ігор, що досягли комерційного успіху та широкої аудиторії, можуть створювати вміст, який використовується в профілях гравців у спільноті Steam. Наприклад, колекційні картки Steam, значки, зображення тла і смайлики.
Корисні поради з маркетингуЯкщо ви готуєтеся для випуску свого продукту в Steam або вже випустили щось у Steam, то ми маємо деякі корисні поради й рекомендації, котрі вкажуть вам правильний напрямок і допоможуть поставити правильні запитання стосовно просування продукту.
Настанови щодо брендової символіки SteamДля забезпечення послідовності використання фірмового стилю й товарних знаків Steam у всіх маркетингових та інформаційних матеріалах, усі партнери повинні дотримуватися інструкцій, що викладені в настановах щодо фірмового стилю Steam.
Предмети спільноти SteamКолекційні картки Steam видаються користувачам за запуск ігор у Steam. Зібрання повного набору карток дає можливість користувачам отримувати предмети, що прикрашають їхній профіль і демонструють ігрові досягнення.
Віджет крамниціДля будь-якої гри, що продається в крамниці Steam, можна створити віджет з інформацією про продукт, поточну ціну, можливі знижки та кнопкою придбання для того, щоби мати можливість повсюди рекламувати й демонструвати цей продукт.
Майбутні подіїПерегляньте усі сезонні розпродажі, тематичні події, фестивалі та інші заходи, які проводяться у Steam і в яких ви можете взяти участь.
Видимість у SteamПоказ продуктів на головній сторінці крамниці Steam потребує строго збалансованого підходу. Ми хочемо демонструвати зацікавленим користувачам продукти, придбання яких задовольнить їх. Водночас ми хочемо дати новим іграм і програмам шанс знайти свою аудиторію.
Списки бажаногоМи можемо надіслати користувачам сповіщення електронною поштою на основі їхньої реакції на вашу гру, програму чи відео в Steam. У майбутньому ми можемо брати до уваги й інші дії, але наразі цей набір функцій працює саме так.