Документація Steamworks
SteamVR

Огляд

SteamVR — це середовище виконання в клієнті Steam для підтримки ігрового досвіду віртуальної реальності. SteamVR встановлюється автоматично, якщо Steam виявляє підключений до комп’ютера користувача шолом. Його можна інсталювати вручну.

Особливості

SteamVR дозволяє користувачам управляти різними сферами досвіду вірутальної реальності, зокрема:
 • Налаштування кімнати: визначення ігрової зони
 • Стан пристрою й управління: оновлення мікропрограми, поєднання нових пристроїв, налаштування звуку в грі, дзеркальний режим й змінювані функції, як-от згладжування руху/url].[/list]

  Системний звіт

  Системні звіти — це корисний інструмент для усунення проблем з обладнанням. Також вони можуть знадобитися для підтримки користувачів. Ви можете згенерувати системний звіт у SteamVR наступним чином: «Налаштування» → «Загальне» → «Створити системний звіт» → «Зберегти у файл».

  Придбання всередині застосунку

  SteamVR підтримує придбання всередині застосунку за допомогою того самого API мікротрансакцій, що в усіх застосунках Steam. Для докладнішої інформації дивіться розділ про мікротрансакції.

  Домівка SteamVR

  Домівка SteamVR (SteamVR Home) — це початкова точка для користувачів SteamVR. Гравці можуть запускати застосунки, спілкуватися з друзями, вивчати різні середовища в закритих чи відкритих лобі, виконувати завдання, створювати й змінювати аватари та середовища, а також проглядати сторінки спільноти й ігри в крамниці Steam. [url]Оголошення про вихід домівки SteamVR можна прочитати тут.

  Колекційні предмети зі SteamVR

  Колекційні предмети зі SteamVR — це тримірні предмети, які видаються гравцям за їхнє володіння іграми ВР та час, проведений у грі. Розробники можуть створювати нестандартні предмети, які видаватимуться гравцям як прикраси для їхніх середовищ домівки SteamVR.

  Наразі колекційні предмети SteamVR вручну імпортуються Valve. Якщо ви хочете створити й надіслати колекційний предмет, то зверніться до нас.

  Інформація про колекційні предмети SteamVR.

  SteamVR в організації

  SteamVR створений для поширення через Steam й оновлюється через нього. Іноді може бути потрібен запуск SteamVR без Steam, якщо, наприклад, за внутрішніми правилами компанії заборонена інсталяція клієнта Steam. Інформацію про автономну інсталяцію SteamVR можна знайти ось тут.

  Застосунки оверлею SteamVR

  Можна створювати застосунки, які безпосередньо взаємодіятимуть з оверлеєм SteamVR, наприклад, додаватимуть нові вкладки чи вмикатимуть додаткові функції, навіть коли запущені інші застосунки ВР. Докладніше про створення застосунків оверлею можна прочитати на сторінці GitHub OpenVR: https://github.com/ValveSoftware/openvr/wiki/IVROverlay_Overview

  Застосунки оверлею можна поширювати в Steam так само, як і звичайні застосунки, якщо ввімкнути параметр запуску «Запустити оверлей SteamVR».

  Два приклади застосунків оверлею SteamVR у Steam:

  OVRDrop:
  https://store.steampowered.com/app/586210/OVRdrop/

  TurnSignal:
  https://store.steampowered.com/app/689580/TurnSignal/