Bağımsız

Giriş
Steamworks'e Hoş Geldiniz
Giriş yapmak için yardıma mı ihtiyacınız var?

SDK Erişimi mi arıyorsunuz? Steam hesabınızla giriş yapın, sonrasında SDK ve Belgelere ön erişimine sahip olmak için Steamworks SDK Erişim Anlaşmasını kabul edin.

Steamworks SDK Sürüm 1.40 yayınlandı
4/26/2017
The Steamworks SDK has been updated with changes to ISteamInventory, ISteamUtils, ISteamUser, ISteamUGC and ISteamVideo. The SteamPipe GUI wrapper tool is now included the SDK.

Steamworks SDK Sürüm 1.39 yayınlandı
1/6/2017
The Steamworks SDK has been updated to future-proof Steam controller API and expand on Steam Inventory Service functionality.

Steamworks SDK Sürüm 1.38a yayınlandı
10/19/2016
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.38a is identical to 1.38, except libsteam_api.dylib has been included for Mac OSX.

Steamworks SDK Sürüm 1.37 yayınlandı
05/23/2016
The Steamworks SDK has been updated to better support forward compatiblity. The ISteamUGC interface has also been expanded to support developer defined preview files.

Steamworks SDK Sürüm 1.36 yayınlandı
02/09/2016
The Steamworks SDK has been updated with a new function for ISteamController and updated redistributables

Steamworks SDK Sürüm 1.35a yayınlandı
1/15/2016
The Steamworks SDK has been updated with a new function to assist with memory-managment issues in games that call Steamworks from multiple threads. Version 1.35a is identical to version 1.35 except for this new function.

Steamworks SDK Sürüm 1.35 yayınlandı
10/20/2015
The Steamworks SDK has been updated to add support for production Steam Controllers to ISteamController, as well as new functionality in ISteamRemoteStorage.

Steamworks SDK Sürüm 1.34 yayınlandı
7/28/2015
The Steamworks SDK has been updated to include new Workshop functionality in ISteamUGC.

Steamworks SDK Sürüm 1.33b yayınlandı
5/19/2015
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.33b is identical to 1.33a, except ISteamUGC is exposed to game servers now.

Steamworks SDK Sürüm 1.33a yayınlandı
5/7/2015
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.33a is identical to 1.33, except steam_api.dll is built without debugging symbols and steam_vr_interop.cs has been removed.

Steamworks SDK Sürüm 1.33 yayınlandı
5/6/2015
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.33 of the SDK expands the ISteamUGC interface to support stand-alone game servers, developer set metadata, etc., and removes steamvr.h (you can use the OpenVR SDK to access those interfaces: https://github.com/ValveSoftware/openvr).

Steamworks SDK Sürüm 1.32 yayınlandı
2/5/2015
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.32 of the SDK adds C# bindings, a flat C-style API, improvements to the HTTP interface, and an initial release of the Steam Inventory Service.

Steam ve Steamworks'ü kullanmak isteyen bir geliştirici veya yayıncı mısınız? Buradan başlayın!

Steamworks hakkında daha fazlasını öğrenin

Steamworks Özellikleri hakkında bilgi edinin ya da Steam Dağıtımı hakkında sorunuz varsa, SSS'a göz atın.

Steamworks SDK Erişimi Edinin

SDK ve belgelere ön erişim sağlamak için sağ taraftan Steam hesabınızla giriş yapabilirsiniz. (SDK Erişim Anlaşmasını kabul ettikten sonra).

Steam'den Alın

Oyununuzu veya ürününüzü Steam'de yayınlamaya hazırsanız, ilk olarak ürününüzü Steam Greenlight'da yayınlamanız gerekmektedir. Buraya tıklayarak Greenlight ve başvuru süreci hakkında bilgi alabilirsiniz. Hazır olduğunuzda, Greenlight sayfasının sağ üstündeki yeşil "Ürününüzü gönderin" butonuna tıklayın.

SteamVR® İzleme

Eğer SteamVR İzleme için izleme objeleri oluşturmak için hazırsanız, daha fazla bilgi edinmek ve SteamVR izleme geliştirici partneri olmak için buraya tıklayın.


Bu sitede Steamworks'ün nasıl işlediğini gösteren birçok teknik detay yer alır. Aşağıda yer alan bağlantılar bazı temel bilgileri anlatmaktadır; bir defa kayıt olduktan sonra Steamworks'ün sahip olduğu her şeyi nasıl kullanacağınızla ilgili daha detaylı bilgilere erişiminiz olacak.

Steamworks API genel bakış
Steamworks operasyonları (Sunucu altyapısıyla ilgili notlar, vb.)
Steam Web API'ları

Bu site içerisinde, Steamworks üyeleri şunlara erişebilecektir:

Steamworks SDK

C++ kodu, şu anda mevcut olan tüm platform özellikleri
Örnek Steamworks uygulaması

İzahat Dokümanları

Steam yayınlama süreci
Steamworks süreci
Steamworks - teknoloji/SDK

Steamworks araçları

Ürününüzün Steamworks üstverisini düzenleyin
Başarımlar ekleyin veya düzenleyin
Ürününüzün Steam mağazasında ve topluluğundaki içeriğini düzenleyin ve oluşturun
Oynanış istatisikleri tanımları ve açıklamalarını oluşturun

Steam Topluluğu Entegrasyonu

Oyun Merkezleri – Oyununuz için resmî veya kullanıcıların oluşturduğu Ekran görüntülerinin, Videoların, Oyun Rehberlerinin, Çizimlerin, Tartışmaların, Atölye Öğelerinin, Yeni Başlıkların ve Resmî Duyuruların bulunduğu yerlerdir
Resmî Oyun Grupları - Özelleştirilmiş oyun grubunuzu kullanarak kullanıcılarla doğrudan iletişime geçin
Steam Atölyesi - Kullanıcıların oyunları veya yazılımları için kolayca içerik paylaşmasına ve indirmesine olanak tanır


 

Valve Özel İçeriği

Bu kısıtlı erişim sitesi ve sağladığı içeriği (kod, dokümentasyon, vb.) gizli Valve bilgisidir. Bu siteye erişmek veya bu siteyi kullanmak için Valve ile yaptığınız gizli bilgileri kapsayan bir gizlilik ve/veya lisans anlaşmanız olmalıdır