Nepřiřazeno

Domů
Vítejte v systému Steamworks
Potřebujete pomoc s přihlášením?

Sháníte přístup k nástrojům SDK? Přihlaste se výše pomocí svého účtu služby Steam a přijměte Dohodu o přístupu k nástrojům SDK.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.40
4/26/2017
The Steamworks SDK has been updated with changes to ISteamInventory, ISteamUtils, ISteamUser, ISteamUGC and ISteamVideo. The SteamPipe GUI wrapper tool is now included the SDK.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.39
1/6/2017
The Steamworks SDK has been updated to future-proof Steam controller API and expand on Steam Inventory Service functionality.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.38a
10/19/2016
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.38a is identical to 1.38, except libsteam_api.dylib has been included for Mac OSX.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.37
05/23/2016
The Steamworks SDK has been updated to better support forward compatiblity. The ISteamUGC interface has also been expanded to support developer defined preview files.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.36
02/09/2016
The Steamworks SDK has been updated with a new function for ISteamController and updated redistributables

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.35a
1/15/2016
The Steamworks SDK has been updated with a new function to assist with memory-managment issues in games that call Steamworks from multiple threads. Version 1.35a is identical to version 1.35 except for this new function.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.35
10/20/2015
The Steamworks SDK has been updated to add support for production Steam Controllers to ISteamController, as well as new functionality in ISteamRemoteStorage.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.34
7/28/2015
The Steamworks SDK has been updated to include new Workshop functionality in ISteamUGC.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.33b
5/19/2015
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.33b is identical to 1.33a, except ISteamUGC is exposed to game servers now.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.33a
5/7/2015
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.33a is identical to 1.33, except steam_api.dll is built without debugging symbols and steam_vr_interop.cs has been removed.

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.33
5/6/2015
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.33 of the SDK expands the ISteamUGC interface to support stand-alone game servers, developer set metadata, etc., and removes steamvr.h (you can use the OpenVR SDK to access those interfaces: https://github.com/ValveSoftware/openvr).

Vydání nástrojů Steamworks SDK v. 1.32
2/5/2015
The Steamworks SDK has been updated. Version 1.32 of the SDK adds C# bindings, a flat C-style API, improvements to the HTTP interface, and an initial release of the Steam Inventory Service.

Jste vývojář nebo vydavatel, který by rád začal využívat službu Steam a systém Steamworks? Zde se dozvíte vše podstatné!

Informace o systému Steamworks

Začněte tím, že si prohlédnete funkce systému Steamworks nebo, v případě, že máte otázky ohledně distribuce ve službě Steam, zamiřte do častých dotazů.

Získání přístupu k nástrojům Steamworks SDK

K Vašemu účtu služby Steam se můžete přihlásit napravo, avšak než získáte předběžný přístp k nástrojům Steamworks SDK a dokumentaci, budete muset přijmout Dohodu o přístupu k nástrojům SDK.

Vydání v obchodu služby Steam

Předtím než budete moci přidat svou hru nebo software do obchodu služby Steam, bude muset projít skrze službu Steam Greenlight. Zde si můžete přečíst veškeré informace o službě a procesu přidání produktu. Až budete připraveni ji vydat, klikněte ve službě Greenlight na zelené tlačítko „Odeslat produkt“.

SteamVR® Tracking

Pokud chcete zjistit více o systému SteamVR Tracking, klikněte zde a promyslete, zda se nezapíšete do programu pro užívání systému SteamVR Tracking.


Tato stránka poskytuje spousty technických podrobností o systému Steamworks. Odkazy níže pokrývají několik základních věcí, jakmile se přihlásíte, získáte přístup k mnohem detailnějším informacím o tom, jak využít systém Steamworks naplno.

Přehled API systému Steamworks
Operace systému Steamworks (Poznámky o serverové infrastruktuře atd.)
Web API služby Steam

Na této stránce získají členové systému Steamworks přístup k:

Nástroje Steamworks SDK

Kód C++ obsahující všechny dostupné funkce moderních platforem
Ukázková aplikace

Dokumenty „Jak na to“

Proces publikování v obchodu služby Steam
Fungování systému Steamworks
Technické údaje / Steamworks SDK

Nástroje systému Steamworks

Upravujte metadata svého produktu
Přidávejte a upravujte achievementy
Vytvořte a upravujte stránku produktu v obchodu služby Steam a jeho komunitu
Spravujte statistiky a popisy

Integrace komunity služby Steam

Herní centra – Kolekce nejpopulárnějšího oficiálního a komunitního obsahu vytvořeného pro Vaši hru, včetně snímků obrazovky, videí, návodů, obrázků, diskuzí, položek z Workshopu, zpráv a oficiálních oznámení
Oficiální herní skupiny – Komunikujte přímo s uživateli pomocí vyhrazených herních skupin
Steam Workshop – Umožněte uživatelém jednoduše vytvářet, sdílet a stahovat dodatečný obsah pro Vaši hru či software


 

Důvěrné informace společnosti Valve

Tyto stránky s omezeným přístupem a obsah jimi poskytovaný (kód, dokumentace apod.) jsou důvěrné informace společnosti Valve. Pro přístup či použití těchto stránek musíte mít se společností Valve uzavřenou Dohody o mlčenlivosti a/nebo licenční smlouvu pokrývající sdílení důvěrných informací