Steam Direct
Долучення до програми розповсюдження Steamworks
Вітаємо у Steam Direct! Ця нова система розроблена для надання стандартизованого, прозорого та доступного способу подання ігор у Steam новими розробниками ігор з усього світу.

Нижче описані всі необхідні кроки, що дозволять вам стати частиною програми розробників Steamworks та розповсюджувати свої ігри, занурення у ВР або відео через Steam. Відповіді на поширені запитання та докладну інформацію про випуск товарів у Steam ви зможете знайти у документації для початківців.
Що очікувати
Підготовка гри для розповсюдження через Steam складається із декількох кроків. Ось загальний огляд.
 1. Підпишіть цифрову документацію. Вам знадобиться інформація, деталізована нижче.
 2. Сплатіть внесок за застосунок будь-яким підтримуваним Steam способом оплати, як описано нижче.
 3. Заповніть документацію своїми банківськими та податковими відомостями та пройдіть ідентифікаційну перевірку, щоби ми дізналися, з ким матимемо справу.
 4. Тепер ви маєте доступ до Steamworks і можете починати готувати свій продукт до випуску. Вам необхідно буде створити сторінку крамниці, вивантажити свої збірки, налаштувати функції Steamworks і вказати бажані ціни. Ми важко працювали, щоби добре налагодити наші інструменти і задокументувати весь доступний функціонал. Докладну інформацію перегляньте у документації Steamworks.
 5. Перед тим, як ваша сторінка крамниці чи збірка гри стане доступною, проводиться коротка перевірка, під час якої ми запускаємо вашу гру, оглядаємо сторінку крамниці і перевіряємо, чи все налаштовано правильно, працює як очікувалося і не завдає шкоди. Це триває від 1 до 5 днів.
 6. Існує кілька додаткових часових вимог перед тим, як ви зможете випустити свої перші кілька продуктів у Steam:
  1. 30-ти денний період очікування між сплатою внеску за застосунок та можливістю випустити гру. Це дає нам час переглянути надану інформацію та впевнитися із ким ми маємо справу.
  2. Вам потрібно буде підготувати свою сторінку крамниці і представити публічно видиму сторінку «незабаром» щонайменше за два тижні. Це допоможе сформувати аудиторію зацікавлених покупців, які зможуть додати до бажаного вашу гру або долучитися до обговорень. Це також надасть можливість попрактикуватися у тому, як ви говорите про свій продукт, щоби мати найкращу презентацію після натискання кнопки «випустити».
 7. Тепер усе готово до випуску. Керування випуском наразі у ваших руках і ви можете оновлювати коли завгодно.


Інформація, яку слід мати під рукою:
Платіжні дані
Нам знадобляться точні банківські реквізити, такі як код банку, номер банківського рахунку та адреса банку: ми маємо знати, куди переказувати кошти, отримані від продажів вашого застосунку.

Зверніть увагу, що ім'я власника банківського рахунку має збігатися зі вказаною вище юридичною інформацією. Якщо ви реєструєтеся як компанія і на вашу компанію досі не відкрито банківського рахунку, то ви маєте зробити це перед тим, як продовжити.

Податкова інформація
Вас буде перенаправлено на коротке податкове опитування для визначення податкового статусу та ставки відрахування податків. Потрібна для заповнення інформація залежить від того, ким ви зареєстровані (приватна особа чи компанія), і де ви або ваша компанія перебуває. Громадянам та корпораціям США необхідно надати інформацію, схожу на наведену у формі W-9. Громадянам та корпораціям країн, в яких укладено податковий договір зі США необхідно надати інформацію, схожу на наведену у формі W-8BEN.

Вся необхідна інформація важлива для Steamworks. Натисніть тут щоб дізнатися більше про прибутковий податок.

Product Submission Fee
Для завершення приготувань вам потрібно заплатити $100.00 внеску за кожен продукт, який ви хочете розповсюджувати у Steam. Ви можете сплатити цей внесок будь-яким способом оплати, що підтримується Steam у вашому регіоні.

Цей внесок не підлягає поверненню, але може бути відшкодований платежем після того, коли скоригований валовий дохід вашого товару з продажів у крамниці Steam та всередині гри досягне $1,000.00. Виплата доходу від продажів та відшкодування внеску може бути призупинене у разі відкликання платежу внеску, його повернення або визначення шахрайським.


Правила та настанови
Ми пропонуємо декілька рекомендацій щодо контенту, який можна розповсюджувати через Steam. Майте їх на увазі, коли приймаєте рішення щодо розповсюдження контенту.

Перелік того, що не слід публікувати через Steam:
 1. вміст для дорослих без відповідної позначки із зазначенням вікової категорії
 2. наклепи або неправдива інформація
 3. вміст, який вам не належить або на який у вас немає належних прав
 4. вміст, що порушує законодавство в будь-якій юрисдикції, де він буде доступний
 5. вміст, який будь-яким чином порушує права дітей
 6. застосунки, які вносять зміни до комп’ютерів користувачів непередбаченим або шкідливим чином, як-от шкідливе програмне забезпечення або віруси
 7. застосунки, які шахрайськими способами намагаються збирати конфіденційну інформацію, як-от реєстраційні дані Steam або фінансову інформацію (наприклад, дані про кредитні картки)

Прийнятні типи вмісту
Наразі ми приймаємо наступні типи вмісту: ігри та занурення у ВР. Наразі неігрове програмне забезпечення не приймається через Steam Direct. Якщо ви маєте неігрове програмне забезпечення та бажаєте представити його у Steam, перегляньте «Розповсюдження неігрового програмного забезпечення».

Окрім цього, контент, який ви публікуєте в системі Steam, обов'язково має відповідати умовам Дистриб'юторської угоди Steam, Угоди з передплатником Steam, рекомендаціям Steam щодо дій в Інтернеті та Політиці конфіденційності Steam.


Увійдіть, щоби розпочати
Клацніть по кнопці нижче, щоб увійти у свій акаунт Steam і розпочати реєстрацію у Steam Direct.