Steam Direct
Долучення до програми розповсюдження Steamworks
Вітаємо у Steam Direct! Ця нова система розроблена для надання стандартизованого, прозорого та доступного способу подання ігор у Steam новими розробниками ігор з усього світу.

Нижче описані всі необхідні кроки, що дозволять вам стати частиною програми розробників Steamworks та розповсюджувати свої ігри, занурення у ВР або відео через Steam. Відповіді на поширені запитання та докладну інформацію про випуск товарів у Steam ви зможете знайти у документації для початківців.
Що очікувати
Підготовка гри для розповсюдження через Steam складається із декількох кроків. Ось загальний огляд.
 1. Підпишіть цифрову документацію. Вам знадобиться інформація, деталізована нижче.
 2. Сплатіть внесок за застосунок будь-яким підтримуваним Steam способом оплати, як описано нижче.
 3. Заповніть документацію своїми банківськими та податковими відомостями і пройдіть ідентифікаційну перевірку, щоби ми дізналися, з ким матимемо справу.
 4. Тепер ви маєте доступ до Steamworks і можете розпочати підготовку до випуску свого продукту. Потрібно створити сторінку в крамниці, вивантажити збірку, налаштувати функції Steamworks та вказати бажану ціну. Ми важко працювали, щоби добре налагодити наші інструменти і задокументувати весь доступний функціонал для вас. Докладну інформацію перегляньте в документації Steamworks.
 5. Перш ніж ваша сторінка крамниці чи збірка гри стане доступною, проводиться коротка перевірка, під час якої ми запускаємо вашу гру, оглядаємо сторінку крамниці та перевіряємо, чи все налаштовано правильно, працює як очікувалося і не завдає шкоди. Це триває від 1 до 5 днів.
 6. Існує кілька додаткових часових вимог, перш ніж ви зможете випустити свої перші кілька продуктів у Steam:
  1. Тридцятиденний період очікування між сплатою внеску за застосунок та можливістю випустити гру. Це дає нам час перевірити надану інформацію та впевнитися, із ким ми маємо справу.
  2. Вам потрібно буде підготувати свою сторінку крамниці і подати публічно видиму сторінку «незабаром» щонайменше за два тижні. Це допоможе сформувати аудиторію зацікавлених покупців, які зможуть додати до бажаного вашу гру або долучитися до обговорень. Це також надасть можливість попрактикуватися у просуванні свого продукту, щоби мати найкращу презентацію після натискання кнопки «випустити».
 7. Тепер усе готово до випуску. Керування випуском наразі у ваших руках, і ви можете оновлювати продукт коли завгодно.


Інформація, яку слід мати під рукою:
Платіжні дані
Нам знадобиться точна банківська інформація, як-от код банку, номер банківського рахунку та адреса банку. Ми маємо знати куди переказувати кошти, отримані від продажів вашого застосунку.

Зверніть увагу, що ім’я власника банківського рахунку має збігатися зі вказаною вище юридичною інформацією. Якщо ви реєструєтеся як компанія і на вашу компанію досі не відкрито банківського рахунку, то ви маєте зробити це перед тим, як продовжити.

Податкова інформація
Вас буде перенаправлено на коротке податкове опитування для визначення вашого податкового статусу та ставки відрахування податків. Потрібна для заповнення інформація залежить від того, ким ви зареєстровані (приватна особа чи компанія), і де ви або ваша компанія перебуває. Громадянам та компаніям США необхідно надати інформацію, схожу на наведену у формі W-9. Громадянам та компаніям країн, які мають укладений податковий договір зі США, необхідно надати інформацію, схожу на наведену у формі W-8BEN.

Уся зазначена інформація є обов’язковою для реєстрації в Steamworks. Натисніть тут, щоби дізнатися більше про податкові відрахування.

Комісія за подання продукту
Щоб завершити процес, потрібно сплатити збір у розмірі $100.00 за кожен продукт, який ви хочете розповсюджувати в Steam. Оплату можна здійснити в будь-який спосіб, який Steam підтримує у вашому регіоні, окрім тих, які використовують гаманець Steam.

Цей збір не відшкодовується, але повертається як виплата, якщо скоригований валовий дохід від продажів вашого продукту в Steam та його внутрішньоігрових придбань сягає понад $1,000.00. Виплата доходу від продажів чи повернення збору можуть бути заморожені, якщо трансакцію скасовано, повернено чи визнано шахрайською.


Правила і настанови
Ми маємо деякі настанови щодо вмісту, який можна розповсюджувати через Steam. Майте їх на увазі, якщо приймаєте рішення щодо розповсюдження вмісту.

Що не слід публікувати в Steam:
 1. мову ворожнечі, тобто мову, спрямовану на підбурення ненависті, жорстокості та дискримінації груп осіб за етнічним походженням, релігією, статтю, віком, наявністю особливих потреб чи сексуальною орієнтацією;
 2. сексуально відверті зображення реальних людей;
 3. вміст для дорослих без вікових обмежень і відповідних позначок;
 4. заяви, що зводять наклеп або ганьблять честь;
 5. вміст, який вам не належить або на який у вас немає належних прав;
 6. вміст, що порушує законодавство в будь-якій юрисдикції, де він буде доступний;
 7. відверто образливий вміст, що має на меті шокувати чи викликати огиду в користувачів;
 8. вміст, будь-яким чином пов’язаний з експлуатацією дітей;
 9. застосунки, які вносять зміни до комп’ютерів користувачів непередбаченим або шкідливим чином, як-от шкідливе програмне забезпечення або віруси;
 10. застосунки, які шахрайськими способами намагаються збирати конфіденційну інформацію, як-от реєстраційні дані Steam або фінансову інформацію (наприклад, дані про кредитні картки);
 11. відеовміст, безпосередньо не пов’язаний з продуктом, випущеним у Steam;
 12. неінтерактивні сферичні відео у ВР.

Прийнятні типи вмісту
Наразі ми приймаємо наступні типи вмісту: ігри та занурення у ВР. Наразі неігрове програмне забезпечення не приймається через Steam Direct. Якщо ви маєте неігрове програмне забезпечення та бажаєте представити його у Steam, перегляньте «Розповсюдження неігрового програмного забезпечення».

Окрім вказаних нижче умов, вміст, який ви публікуєте в Steam, обов’язково має відповідати угоді про розповсюдження через Steam, угоді підписника Steam, нормам поведінки в Steam та політиці конфіденційності Steam.


Увійдіть, щоби розпочати
Клацніть по кнопці нижче, щоб увійти у свій акаунт Steam і розпочати реєстрацію у Steam Direct.