Kafejka internetowa Steam
Korzystaj z najlepszej platformy do gier w swoim lokalu lub przestrzeni rozrywkowej dzięki kafejkom internetowym Steam. Program kafejek internetowych Steam oferuje rosnącą bibliotekę licencji komercyjnych dla gier Steam i SteamVR oraz narzędzia do ich zarządzania. Pomoże ci on w stworzeniu świetnej przestrzeni do grania – bez względu na to, czy jest to klub szkolny, salon gier czy cokolwiek innego.
Dowiedz się więcej ↓
Setki gier, licencje niewyłączne, zawartość lokalna i narzędzia do ich zarządzania – a to wszystko w ramach kafejek internetowych Steam.
Natychmiastowa biblioteka
Zapewnij natychmiastowy dostęp do rosnącej kolekcji setek komercyjnych licencji gier zarządzanych bezpośrednio z poziomu Steam.
Licencje niewyłączne
Używaj jednego konta Steam do nabywania dodatkowych licencji gier i współdziel je z twoimi klientami lub gośćmi dzięki twojej sieci lokalnej. Cała przyjemność z korzystania ze Steam jest na wyciągnięcie ręki.
Lokalna pamięć podręczna
Gry i ich aktualizacje wystarczy pobrać tylko raz, zanim trafią one do twoich klientów dzięki sieci lokalnej, bez wywierania wpływu na połączenie z internetem.
Więcej informacji
Masz przestrzeń rozrywkową, która mogłaby na tym programie skorzystać?
Sprawdź naszą stronę wymagań i instrukcji rejestracji.