Документація Steamworks
Авторизація за допомогою ключів веб-API
Деякі методи веб-API повертають загальнодоступні дані й не потребують авторизації. Інші методи можуть вимагати від вас використання унікального ключа API. Існують також методи, які повертають конфіденційні дані чи здійснюють захищену дію, що вимагають особливих дозволів. Ці API потребують ключа видавця, який вам слід створити до надсилання викликів. Якщо потрібен ключ API, його можна надати або за допомогою стандартного параметра, або за допомогою запиту значення «x-webapi-key» у заголовку.

Користувацькі ключі

Стандартні користувацькі ключі доступні всім, хто має акаунт Steam і доменне ім’я, пов’язане з цим ключем.

Також треба погодитися з умовами використання веб-API Steam.

Ви можете створити користувацький ключ веб-API на сторінці реєстрації в спільноті Steam.

Ключі видавця

Для безпечної ідентифікації видавця й використання захищених методів видавець може запитати ключ веб-API, котрий передається до відповідних методів як параметр key. Кожен ключ пов’язаний із видавничою групою, і його можна використовувати для доступу до даних усіх застосунків, що також пов’язані з цією групою. Інформацію про отримання ключа веб-API можна знайти в розділі «Створення ключа веб-API видавця» нижче.

Ключі веб-API видавця надають доступ до конфіденційних користувацьких даних і захищених методів. Ці ключі призначені для використання запитами веб-API, які надходять із захищених серверів видавця. Ключі необхідно безпечно зберігати, їх не можна розповсюджувати через ігровий клієнт. Усі запити веб-API, які містять ключі веб-API, необхідно робити через HTTPS.

Створення ключа веб-API видавця

Для створення ключа веб-API видавця вам потрібно мати права адміністратора в наявному акаунті Steamworks. Якщо ви не є адміністратором, то можете знайти адміністратора свого партнерського акаунта на домашній сторінці Steamworks у списку праворуч. Кожен із них може створити ключ веб-API для видавця або надати вам адміністраторські права, якщо це можливо.

Для створення ключа веб-API видавця:
  1. Якщо ваш акаунт Steamworks володіє адміністративними правами, спершу відвідайте список своїх груп: «Користувачі й дозволи» → «Керування групами».
  2. У переліку груп оберіть чи створіть групу, яка містить застосунки, для яких вам потрібен ключ веб-API.
  3. Відкрийте цю групу, щоби побачити її користувачів і застосунки.
  4. Якщо ви маєте права адміністратора, то побачите праворуч кнопку «Створити ключ веб-API». Якщо ключ уже було створено, то ви побачите це.