Документація Steamworks
Редагування сторінки крамниці

Огляд

Ця документація надає інформацію про підготовку вашої сторінки крамниці до виходу продукту та її оновлення після випуску.

Як створити сторінку крамниці

На сторінці управління застосунком клацніть «Редагувати сторінку крамниці» для зміни опису, трейлера, знімків екрана для вашого продукту тощо. Контрольний список у правому верхньому куті вашої сторінки управління включатиме всі необхідні для вашої присутності в крамниці елементи. Їх необхідно виконати до того, як надсилати продукт на перевірку. У розділі про випуск ви знайдете докладнішу інформацію про підготовку вашого продукту до випуску.

Вам потрібно заповнити розділи з позначкою (*) на кожній вкладці. Кожен розділ міститиме додаткову інформацію про те, що слід туди включати. Більше ви можете дізнатися в нашій документації про графічні елементи та про трейлери. Дізнатися, на що ми звертаємо увагу під час перевірку вашого застосунку, ви можете в документації про процес перевірки.

Сторінка крамниці для дочасного доступу

Якщо ваш продукт виходить у дочасний доступ, то вам слід поставити прапорець на вкладці «Дочасний доступ» і відповісти на питання в тому розділі. Докладніше про дочасний доступ у Steam можна прочитати в розділі про дочасний доступ.

Відеоурок про сторінку крамниці

Цей відеоурок Steamworks докладно описує процес створення та перегляду вашої сторінки крамниці в Steam.

https://www.youtube.com/watch?v=lU1SFAa3QqM

Бета-режим сторінки крамниці

Коли ви створюєте сторінку крамниці чи редагуєте вже наявну, то більшу частину змін можете побачити в бета-режимі сторінки до оприлюднення для всіх. Для перегляду сторінки в бета-режимі в процесі редагування просто клацніть на посилання «Оглянути зміни в крамниці» в правому верхньому куті сторінки.

Де кнопка придбання?

Якщо ваш продукт ще не випущено в Steam, то кнопка придбання й пакунки не будуть видимі під час перегляду сторінки в бета-режимі. Щоби переконатися, що придбання правильно налаштоване, перевірте інформацію в розділі «Набори, ціни та дати виходу в крамниці» на сторінці управління застосунком. Тут можна перевірити, чи введені ціни і чи правильна назва пакунка, яку бачитимуть відвідувачі. Ви можете змінити назву пакунку, якщо клацнете на нього й оберете «Змінити назву пакунку» в правому стовпчику на сторінці управління пакунком.

Чому я бачу весь запланований додатковий вміст?

Стандартно будь-який створений для вашого застосунку завантажуваний вміст знаходитиметься в бета-версії й показуватиметься під час перегляду сторінки крамниці в бета-режимі. Доки цей завантажуваний вміст не буде випущений, він не буде видимим для всіх.

Publishing a Store Page

To publish a Store page, go to the "Edit a Store Page" section of your application and click the "Publish" tab. From there, you can compare versions and begin the publication process by pressing "Prepare for Publishing."

Be mindful that publishing a store page will move ALL store page data and assets (including screenshots, trailers and library assets) to Steam's public servers. There, they can potentially be scrapped or datamined by 3rd party websites and shared on social media. This is true even if your app is in an unreleased or hidden state, so be careful not to inadvertently share an unannounced game or secret DLC project with the public this way!

If you'd rather preview your store page yourself prior to publishing it for everyone, be sure to use the Store Beta Mode as described above.

Editing Store Page After Release

Once you have released your store page, you will have the option to update and make changes to your store page yourself by going to the “Publish” tab. The changes made on the store page will show up on the store page immediately after publishing them.

If you would like to make edits to the store page but do not wish to set it public yet, you can do so by clicking "Save" at the bottom of the page and not publishing those changes. There will be a red bar at the top of the page if there are unpublished changes for the app's store page.

Note: Your game's name cannot be changed once a game has been through pre-release review process. Please see Changing Your Game's Name for more details.