Документація Steamworks
Редагування сторінки крамниці

Огляд

Ця документація надає інформацію про підготовку вашої сторінки крамниці до виходу продукту та її оновлення після випуску.

Як створити сторінку крамниці

На сторінці управління застосунком клацніть «Редагувати сторінку крамниці» для зміни опису, трейлера, знімків екрана для вашого продукту тощо. Контрольний список у правому верхньому куті вашої сторінки управління включатиме всі необхідні для вашої присутності в крамниці елементи. Їх необхідно виконати до того, як надсилати продукт на перевірку. У розділі про випуск ви знайдете докладнішу інформацію про підготовку вашого продукту до випуску.

Вам потрібно заповнити розділи з позначкою (*) на кожній вкладці. Кожен розділ міститиме додаткову інформацію про те, що слід туди включати. Більше ви можете дізнатися в нашій документації про графічні елементи та про трейлери. Дізнатися, на що ми звертаємо увагу під час перевірку вашого застосунку, ви можете в документації про процес перевірки.

Сторінка крамниці для дочасного доступу

Якщо ваш продукт виходить у дочасний доступ, то вам слід поставити прапорець на вкладці «Дочасний доступ» і відповісти на питання в тому розділі. Докладніше про дочасний доступ у Steam можна прочитати в розділі про дочасний доступ.

Відеоурок про сторінку крамниці

Цей відеоурок Steamworks докладно описує процес створення та перегляду вашої сторінки крамниці в Steam.

https://www.youtube.com/watch?v=lU1SFAa3QqM

Бета-режим сторінки крамниці

Коли ви створюєте сторінку крамниці чи редагуєте вже наявну, то більшу частину змін можете побачити в бета-режимі сторінки до оприлюднення для всіх. Для перегляду сторінки в бета-режимі в процесі редагування просто клацніть на посилання «Оглянути зміни в крамниці» в правому верхньому куті сторінки.

Де кнопка придбання?

Якщо ваш продукт ще не випущено в Steam, то кнопка придбання й пакунки не будуть видимі під час перегляду сторінки в бета-режимі. Щоби переконатися, що придбання правильно налаштоване, перевірте інформацію в розділі «Набори, ціни та дати виходу в крамниці» на сторінці управління застосунком. Тут можна перевірити, чи введені ціни і чи правильна назва пакунка, яку бачитимуть відвідувачі. Ви можете змінити назву пакунку, якщо клацнете на нього й оберете «Змінити назву пакунку» в правому стовпчику на сторінці управління пакунком.

Чому я бачу весь запланований додатковий вміст?

Стандартно будь-який створений для вашого застосунку завантажуваний вміст знаходитиметься в бета-версії й показуватиметься під час перегляду сторінки крамниці в бета-режимі. Доки цей завантажуваний вміст не буде випущений, він не буде видимим для всіх.

Редагування сторінки крамниці після випуску

Після випуску сторінки в крамниці у вас з’явиться можливість самостійно її оновлювати і вносити змінити на вкладці «Публікація». Зміни сторінки крамниці показуватимуться одразу після їхньої публікації.

Якщо ви хочете зробити зміни на сторінці крамниці, але поки не хочете робити їх видимими для всіх, то це можна зробити шляхом натискання кнопки «Зберегти» внизу без публікації. Вгорі сторінки буде червона смуга, якщо наявні неопубліковані зміни для сторінки крамниці.

Примітка: назву гри не можна змінити, якщо гра пройшла перевірку перед випуском. Дізнатися більше можна в розділі про зміну назви вашої гри.