Документація Steamworks
Незабаром

Огляд

Ви можете встановити сторінку «Незабаром» для свого продукту до його офіційної дати випуску. У такий спосіб ви повідомите користувачів, що гра невдовзі з’явиться в Steam, і можете почати формувати аудиторію та зацікавленість для свого продукту. Для нових продуктів ви повинні мати готову сторінку «Незабаром» щонайменше за два тижні перед випуском.

Переваги

Коли ваша сторінка крамниці стане видимою для покупців, це допоможе вам заявити про свій продукт і привернути увагу потенційних власників. Після підготовки логотипу продукту, знімків екрана, опису та відео, ви можете опублікувати сторінку «Незабаром», щоби почати використовувати доступні в Steam інструменти. Після публікації ви можете оновлювати свою сторінку коли вам потрібно.

Активація центру спільноти: коли ваша сторінка крамниці стає видимою для користувачів, це також вмикає центр спільноти. Тут можна публікувати оголошення, показувати ілюстрації, а також давати можливість своїй аудиторії ділитися враженнями та обговорювати майбутній вихід гри.

Можливість додавання до списку бажаного: після того, як ваша сторінка в крамниці стає видимою для покупців, зацікавлені користувачі можуть додавати ваш продукт до свого списку бажаного. Коли випуск гри нарешті відбудеться, то Steam автоматично надішле їм електронного листа.

Підготовка до випуску

Підготовка: Щоб опублікувати сторінку з оголошення про випуск незабаром, вам спершу потрібно виконати контрольний список випуску, а також дочекатися перевірки й підтвердження вашої сторінки з боку Valve. Він розташований на сторінці управління вашим продуктом. Перед публікацією в крамниці вам необхідно заповнити всі пункти в розділі «Ваша присутність у крамниці».

Перевірка: після виконання свого контрольного списку вам слід натиснути кнопку «Позначити готовність до розгляду» у верхньому розділі сторінки управління вашим продуктом. Це повідомить Valve, що ваш продукт готовий до перевірки перед випуском.

Публікація: після підтвердження вашої сторінки вам потрібно клацнути на зелену кнопку «Опублікувати як “Незабаром”», щоби сторінка з оголошенням про вихід незабаром стала загальнодоступною.

Для докладнішої інформації про підготовку до випуску ознайомтеся з розділом про процес випуску.

Де і як вона відображається

Показ дати виходу: ви можете керувати тим, як показується дата випуску й наскільки конкретною вона має бути. У розділі «Редагувати сторінку крамниці» ви знайдете підрозділ, де можете вказати, як має виглядати ваша дата випуску. Ви можете ввести як конкретну дату, так і довільний рядок тексту, наприклад «Весна».

ПРИМІТКА: після виходу вашої сторінки «Незабаром» ви не зможете змінити дату виходу, окрім як погодивши це з нами. Будь ласка, встановіть дату випуску якнайближче до вашої дійсної дати випуску.
Дату випуску можна змінювати, адже можуть змінитися плани, трапитися затримки, тож ви маєте контроль над термінами випуску в Steam. Однак для нас важливо, щоби користувачі бачили в крамниці правдиву і точну інформацію.

Ціна: хоча вам необхідно встановити ціну й отримати її підтвердження до публікації сторінки «Незабаром», ця ціна не показуватиметься користувачам до виходу гри. За бажання ви можете змінити ціну до виходу.

Видимість: сторінки «Незабаром» показуються в результатах пошуку і в розділі «Незабаром» у крамниці. Також користувачі зможуть дізнатися про вашу гру тим самим природним чином, як і про будь-яку іншу гру — за посиланнями, якими діляться прихильники гри в спільноті Steam чи інших соціальних мережах.

ПРИМІТКА: коли ви публікуєте сторінку про вихід незабаром, сторонні сервіси можуть отримувати метадані з цієї сторінки, зокрема статистику й досягнення. Статистика та досягнення не показуватимуться ніде в спільноті Steam, але можуть з’явитися на інших сайтах.