Документація Steamworks
Графічні елементи крамниці
Це стандартні графічні елементи крамниці. Більшість із них необхідні для випуску вашої гри в Steam.

Правила використання капсул крамниці

УВАГА: важливу інформацію стосовно того, що можна і не можна включати до капсульних зображень, наведено в Правилах використання графічних елементів.

Шаблони капсул крамниці

ШаблониDownload templates for sizing and text placements on store page assets.
Вміст
  • Верхня капсула
  • Мала капсула
  • Головна капсула
  • Вертикальна капсула
  • Знімки екрана
  • Тло сторінки
  • Зображення комплектів

Верхня капсула (обов’язково)


header.jpg

Використання: з’являється у верхній частині сторінки крамниці, у розділі рекомендацій, у режимі Big Picture і для пропозицій дня (якщо застосовно).

Дизайн: це зображення має відповідати брендовій символіці вашого продукту. Для найкращого результату використовуйте те саме зображення, що й для роздрібного пакування чи маркетингу. Переконайтеся, що логотип і назву гри чітко видно.

Розмір: надайте зображення 460 на 215 пікселів. Зображення 292 на 136 пікселів буде згенеровано автоматично.

Мала капсула (обов’язково)


capsule_231x87.jpg

Використання: для різних списків у Steam (результати пошуку, лідери продажів, новинки тощо).

Дизайн: ці зображення маленькі, тож необхідно, щоби логотип був добре розбірливим.

Розмір: надайте зображення 231 на 87 пікселів. З нього буде автоматично згенеровано два менші капсульні зображення (120 на 45 пікселів і 184 на 69 пікселів).

Вимоги: мала капсула повинна містити розбірливий логотип, навіть у найменшому розмірі. У більшості випадків це означає, що ваш логотип повинен заповнювати майже всю малу капсулу.

Головна капсула (обов’язково)


capsule_616x353.jpg

Використання: це зображення з’являється в каруселі головної капсули вгорі домашньої сторінки крамниці Steam.

Дизайн: для найкращого результату використовуйте ту саму ключову ілюстрацію та логотип, що й для роздрібного пакування чи маркетингу. Не додавайте цитати чи будь-який інший текст, крім назви самої гри. Логотип має добре вирізнятися на тлі. Зображення повинно миттєво повідомляти користувачам щось важливе про ваш продукт. Воно має акцентувати увагу на графіці та давати гравцю певне уявлення щодо ігроладу.

Розмір: 616 на 353 пікселі.

Вертикальна капсула (обов’язково)


hero_capsule.jpg

Використання: це зображення з’являється вгорі головної сторінки під час сезонних розпродажів, а також на інших сторінках нових розпродажів.

Дизайн: для найкращого результату використовуйте ту саму ключову ілюстрацію та логотип, що й для роздрібного пакування чи маркетингу. Не додавайте цитати чи будь-який інший текст, крім назви самої гри. Логотип має добре вирізнятися на тлі. Зображення повинно миттєво повідомляти користувачам щось важливе про ваш продукт. Воно має акцентувати увагу на графіці та давати гравцю певне уявлення щодо ігроладу.

Розмір: 374 на 448 пікселів.

Знімки екрана (обов’язково)


dotascreenshot.jpg

Знімки екрана мають демонструвати виключно ігролад вашої гри. Тому уникайте концептуальних ілюстрацій, попередньо оброблених кінематографічних кадрів та зображень із нагородами, рекламними матеріалами, письмовими описами продукту тощо. Будь ласка, покажіть користувачам саме ігровий процес. Знімки екранів меню можна включати, тільки якщо вони є унікальною складовою вашої гри. Демонстрація внутрішньоігрового інтерфейсу може бути корисною для розуміння взаємодії із грою.

Використання: знімки екрана розміщуються на вашій сторінці в крамниці та на інших сторінках, де може з’явитися ваша гра (наприклад, на головній сторінці Steam). Ви повинні надати щонайменше 5 знімків екрана для свого продукту.

Дизайн:

  • Формат. Для найкращого результату надайте знімки екрана у високій роздільності та для широкого екрана. Усі зображення, які ви вивантажуєте до розділу знімків екрана вашої сторінки в крамниці, мають бути знімками екрана з вашої гри. Тому уникайте концептуальних ілюстрацій, попередньо оброблених кінематографічних кадрів та зображень із нагородами, рекламними матеріалами чи письмовими описами продукту. Якщо ви бажаєте показати рекламні матеріали, нагороди чи описи розширеного видання, використовуйте для цього спеціально відведені місця на сторінці продукту в крамниці, а не розділ знімків екрана.

  • Локалізація. Для вивантаження перекладеної версії знімка екрана перетягніть альтернативні версії на піктограму наявного знімка екрана. У назві файлу можна додати мову як суфікс, щоби програма визначила належність зображення до визначеної мови (наприклад, foo_ukrainian.jpg).

  • Вміст для дорослих. Якщо у вашій грі є вміст для дорослих, слід позначити щонайменше чотири знімки екрана як такі, що підходять для всіх вікових груп. На них не повинно бути кривавих сцен чи насильства, а також непристойних кадрів. Ці знімки екрана можуть бути показані поза вашою сторінкою крамниці, як-от на головній сторінці. Якщо у вас недостатньо позначених знімків екрана, ваша гра може не з’явитися у вказаних місцях, навіть якщо вона задовольняє усі інші вимоги.

Розмір: 1280 на 720 чи 1920 на 1080 пікселів.

Тло сторінки (необов’язково)


dota_page_bg_raw.jpg

Використання: це зображення можна встановити як тло на вашій сторінці у крамниці.

Дизайн: це зображення не має виділятися, щоби не відвертати увагу від вмісту на сторінці. До вашого вивантаженого файлу буде автоматично застосовано шаблон. Якщо ви не вивантажите файл самостійно, тоді буде автоматично обрано останній знімок екрана, і на його основі буде згенеровано зображення тла.

Розмір: 1438 на 810 пікселів.

Зображення комплектів

Комплекти використовують ті ж набори зображень, що і решта продуктів у Steam, але з одним доповненням:

Верхнє зображення комплекту


civ6.jpg

Використання: це зображення з’являється вгорі сторінки опису комплекту в Steam.

Дизайн: це зображення має відповідати брендовій символіці вашого продукту. Для найкращого результату використовуйте те саме зображення, що й для роздрібного пакування чи маркетингу. Переконайтеся, що логотип чітко видно.

Розмір: 707 на 232 пікселі.