Документація Steamworks
Графічні елементи бібліотеки
У процесі підготовки до випуску в Steam вам необхідно буде вивантажити різні графічні елементи для свого продукту. Ці елементи показуватимуться в бібліотеках користувачів і в спільноті.

Правила використання капсул крамниці

УВАГА: важливу інформацію стосовно того, що можна і не можна включати до капсульних зображень, наведено в Правилах використання графічних елементів.

Шаблони графічних елементів бібліотеки

ШаблониDownload templates for sizing and text placements on library images.
Вміст
  • Бібліотечна капсула
  • Головне зображення бібліотеки
  • Логотип

Видимість

Майте на увазі, що після вивантаження графічні елементи бібліотеки видимі лише для тих застосунків, які мають опубліковані сторінки крамниці в Steam. Якщо ваша сторінка крамниці ще не опублікована, графічні елементи не будуть видимі в клієнті Steam.

Бібліотечна капсула (обов’язково)

Бібліотечна капсула — головний спосіб показу гри у бібліотеці Steam, а також в огляді бібліотеки та в її колекціях.

library_capsule_example2.jpg

Використання: це зображення насамперед використовується в огляді бібліотеки та перегляді її колекцій.

Дизайн: це зображення має акцентувати увагу на графіці та давати гравцю певне уявлення про гру. Виберіть логотип і ключове зображення, які використовуються для роздрібного пакування або маркетингу. Не додавайте цитати чи будь-який інший текст, крім назви самої гри. Зображення повинно миттєво повідомляти користувачам щось важливе про ваш продукт. Логотип має добре вирізнятися на тлі.

Розмір: 600 на 900 пікселів (додаткове зменшене зображення PNG 300 на 450 пікселів буде автоматично згенероване з більшого файлу).

Сторінка подробиць у бібліотеці

Головне зображення бібліотеки та логотип є нашарованими й рухаються порізно під час гортання сторінки, утворюючи ледве помітний ефект паралакса. Обміркуйте, як логотип продукту буде розміщено над головним зображенням бібліотеки (в лівому нижньому куті чи посередині). Переконайтеся, що логотип видимий і розбірливий на тлі.

Головне зображення бібліотеки (обов’язково)

Hero_example.jpg

Використання: з’являється вгорі сторінки подробиць цього продукту в бібліотеці користувача.

Дизайн: це має бути візуально насичене зображення, яке легко розрізнити. Для найкращого результату виберіть логотип і ключове зображення, які використовуються для роздрібного пакування або маркетингу. На цьому зображенні не повинно бути жодного тексту.

У центрі шаблону знаходиться «безпечна зона» розміром 860 на 380 пікселів. Ця область залишатиметься необрізаною після масштабування та зміни розміру вікна клієнта Steam. Зображення має займати весь шаблон, проте важливий вміст повинен залишатися в межах безпечної зони. Наприклад: обличчя головного героя має бути повністю в безпечній зоні, інакше воно може бути обрізаним.

Розмір: 3840 на 1240 пікселів (додаткове зменшене зображення PNG 1920 на 620 пікселів буде автоматично згенероване з більшого файлу).

Логотип для бібліотеки(обов’язково)

Logo_example_1.png

Використання: з’являється вгорі сторінки подробиць продукту в бібліотеці користувача, розміщується над головним зображенням бібліотеки.

Дизайн: для найкращого результату виберіть логотип і ключове зображення, які використовуються для роздрібного пакування або маркетингу. Переконайтеся, що логотип видимий і розбірливий на тлі головного зображення бібліотеки. Зображення PNG повинно мати прозоре тло.

Розмір: 1280 на 720 пікселів (додаткове зменшене зображення PNG 640 на 360 пікселів буде автоматично згенероване з більшого файлу).

Після вивантаження скористайтеся інструментом перегляду, щоб обрати розташування логотипа. Можливі варіанти: нижній лівий кут, по центру згори, по центру посередині, по центру внизу.

Примітка: якщо головне зображення бібліотеки та логотип не вивантажені, то в головній зоні буде використовуватися знімок екрана із крамниці з назвою застосунку в лівому нижньому куті.