Документація Steamworks
Гілки (бета-версії)
Гілки або бета-версії — це особливі збірки вашого застосунку в Steam, які ви можете зробити як загальнодоступними, так і з обмеженим доступом.

Управління гілками відбувається зі сторінки «Збірки» в адмініструванні застосунків Steamworks. «Доступні гілки застосунку» — це список усіх створених вами гілок, а також стандартна гілка.

available_app_branches.png

Ви можете створити нову гілку за допомогою кнопки «Створити нову гілку застосунку». Для створення гілки вам лиш потрібно дати їй зрозумілу назву без пробілів. Користувачі, які обиратимуть гілку на вкладці тестування вашої гри, бачитимуть цю назву. Якщо ви вкажете пароль, то користувачі зможуть побачити назву гілки та вибрати її лише після його введення.

Щоби перемкнутися на нестандартну гілку в клієнті Steam, користувачам слід клацнути правою кнопкою миші на грі в бібліотеці й обрати «Властивості». Серед доступних вкладок буде «Тестування».
Ваша бета-версія показуватиметься в розкривному списку під написом «Оберіть бета-тест, до якого бажаєте долучитися»:

select_branch.png

Одразу після вибору тестувальником чи користувачем гілки клієнт Steam розпочне її завантаження, що замінить поточну встановлену гілку.

Стандартна гілка

Стандартна гілка — це та версія вашої гри, яка надається вашим користувачам у Steam. До випуску гри — це та версія, яку стандартно завантажують тестувальники. Після випуску гри не потрібні жодні додаткові дії для надання стандартної гілки вашим користувачам.

ПРИМІТКА: під час вивантаження вмісту ви не зможете автоматично встановити збірку в стандартну гілку. Вам потрібно зробити це вручну на сторінці адміністрування застосунку.

Додавання нової гілки

Ви можете створювати додаткові гілки свого продукту для різних потреб. Найчастіше бета-гілка використовується для тестування.
Приклад для випадку, коли гра вже вийшла в Steam:
 • Вам потрібно виправити деякі проблеми, які ви помітили у звітах про помилки, але ви хочете потестувати виправлення до того, як оновити гру для гравців.
 • Ви не додаєте новий вміст, тож вас не турбує, якщо користувачі захочуть пограти в бета-версію, над якою ви працюєте.
 • Покрокові інструкції для цього:
  • Створіть нову гілку на вкладці «Збірки» в адмініструванні застосунку;
  • За допомогою інструменту ContentBuilder у SDK Steamworks вивантажте збірку, яку хочете використовувати для тестування;
  • Оновіть сторінку адміністрування застосунку, остання збірка з’явиться вгорі списку «Показано останні 50 збірок:»;
  • Оберіть гілку з розкривного списку «Випустити збірку в гілці…».
  • Клацніть по кнопці «Переглянути зміни» для обраної вами збірки.
  • Натисніть «Випустити збірку в гілці», щоби зробити гілку одразу доступною в Steam.