Документація Steamworks
Додавання модераторів спільноти

Огляд

Модерацією різних розділів спільноти Steam займаються офіційні співробітники Valve, модератори спільноти, а також представники розробників і видавців ігор. Ви можете надати учасникам спільноти повноваження модераторів або запропонувати своїм співробітникам модерувати коментарі, обговорення чи користувацький вміст, опублікований у ваших центрах спільноти. Нижче подано інформацію про те, як додавати модераторів, і що вони можуть контролювати.

Якщо ваш акаунт має дозвіл на модерування вмісту в спільноті Steam, то ви побачите вкладку «Адміністратор» у правому верхньому куті центру спільноти Steam відповідної гри чи програми.

Додавання модераторів і встановлення дозволів

Ви можете надавати повноваження модераторів учасникам спільноти, яким довіряєте, або запросити своїх співробітників допомогти з модерацією вашого центру спільноти Steam. Нижче наведено інструкції, як це зробити.

Після надання користувачу дозволів їхня активація може зайняти до 1 години. Також обов’язково порекомендуйте новим модераторам ознайомитися з посібником про модерування в спільноті.

Модератори спільноти

Ви можете підвищити користувача, якому довіряєте, до модератора чи офіцера в спільноті застосунку. Ви можете налаштувати рівні дозволів для цих ролей, якщо перейдете на сторінку дозволів групи: http://steamcommunity.com/ogg/<appID>/permissionsEdit. Замініть AppID на номер вашого застосунку.

Підвищення
  1. Спочатку користувачу потрібно стати учасником вашого офіційного ігрового центру.
  2. Після цього ви можете підвищити користувача до модератора чи офіцера, якщо натиснете на зірочку поруч із його іменем.
  3. Залежно від ролі (модератор чи офіцер) у користувачів з’являться різні можливості в центрі спільноти, котрі залежать від налаштувань на сторінці дозволів групи (див. вище).
  4. Користувач, підвищений до офіцера, зможе блокувати знімки екрана, відео та предмети майстерні.

Як розпізнати модераторів спільноти
  • Імена учасників спільноти зі статусом «модератор» — помаранчеві зі срібною зіркою праворуч.
    moderator_presentation_mod.jpg
  • Імена учасників спільноти зі статусом «офіцер» — жовті з золотою зіркою праворуч.
    moderator_presentation_officer.jpg

Внутрішні модератори

Ви можете додати будь-якого учасника вашої команди розробників до партнерського акаунта в Steamworks і надати йому дозвіл на модерацію вмісту.

Для базової модерації вмісту:
  1. Додайте користувача до партнерського акаунта в розділі «Користувачі і дозволи», а також включіть його в групу із застосунком, дозвіл на модерацію якого ви хочете йому надати. Цьому користувачу знадобиться, щонайменше, один рівень доступу (наприклад, дозвіл на зміну метаданих застосунку чи на зміну маркетингових даних застосунку). З отриманням будь-якого дозволу користувач автоматично отримає дозволи рівня «офіцера» у спільноті. Дозвіл «Зміна метаданих застосунку» також надасть адміністративний доступ до профілю групи у спільноті, списку учасників, блокувань і дозволів групи.

    Це може зробити будь-хто з адміністраторів вашого партнерського акаунта Steamworks. Якщо у вас є права адміністратора, ви побачите пункт меню «Користувачі і дозволи» вгорі сторінки https://partner.steamgames.com/home. Якщо немає, ви побачите список адміністраторів на цій сторінці праворуч. Перегляньте розділ «Управління вашим акаунтом Steamworks», щоби дізнатися більше.
  2. Тепер користувач стандартно матиме дозвіл залишати свої коментарі у вашому центрі спільноти чи видаляти коментарі інших.

Для блокування вивантажених до майстерні файлів:
  1. Після того, як користувач стане учасником партнерського акаунта, надайте йому дозвіл на підтримку економіки та майстерні застосунку чи групи застосунків.
  2. Окрім модерування коментарів користувачі з цим рівнем дозволів можуть позначати знімки екрана, відео, ілюстрації та файли майстерні як «заблоковані» чи «несумісні». Ці дозволи також дають можливість редагувати позначки вивантажених файлів.

Як розпізнати внутрішніх модераторів
  • Імена розробників мають зелений колір, а праворуч від імені знаходиться жовта позначка розробника.
    moderator_presentation_developer.jpg

Глобальні модератори

Періодично Valve надає довіреним учасникам спільноти повноваження глобальних модераторів спільноти Steam.

Як розпізнати глобальних модераторів
  • Імена глобальних модераторів мають помаранчевий колір, а поруч із іменем розташована срібна зірка.
    moderator_presentation_mod.jpg

Корисні поради

Перед початком видалення коментарів та блокування користувачів ознайомтеся з настановами щодо модерування.

Модерація обговорень і коментарів

Під час перегляду центру спільноти гри чи програми, на модерацію яких ви маєте дозвіл, праворуч ви побачите вкладку «Адміністрування». Там ви знайдете інструменти для управління вмістом спільноти, що пов’язаний із вашою грою чи програмою.

Під час перегляду обговорення в центрі спільноти праворуч ви побачите підфорум із повідомленнями, на які поскаржилися користувачі.

Ви також можете відкрити конкретні теми чи повідомлення, щоби їх закріпити, видалити чи перенести в інший форум. Перед початком видалення коментарів та блокування користувачів ознайомтеся з настановами щодо модерування.

Блокування предметів

Для блокування знімків екрана, відео чи творчих робіт у центрі спільноти ваш акаунт повинен мати відповідні дозволи, описані вище.

Потім, під час перегляду будь-якого предмета в центрі спільноти, ви зможете вжити відповідні заходи або в діалоговому вікні цього предмета, або на його сторінці.

Модерування майстерні

Учасники спільноти, підвищені до статусу офіцера, можуть редагувати позначки предметів майстерні, блокувати предмети чи позначати їх як несумісні (див. розділ «Модератори спільноти» вище). Внутрішні розробники, що мають щонайменше один дозвіл у розділі «Користувачі і дозволи» для гри, також можуть редагувати позначки та блокувати предмети.

Праворуч на сторінці кожного предмета майстерні є розділ для адміністрування. Там надані всі необхідні для управління предметом майстерні інструменти, включно з блокуванням, переглядом скарг, оновленням позначок та переглядом статистики.