Документація Steamworks
Перші кроки
Мета цієї документації — надати вам усю необхідну інформацію та ресурси для випуску продуктів у Steam, одній із провідних розважальних платформ світу.

У цьому розділі ви знайдете інформацію про те, як стати партнером Steamworks. Steamworks — це набір інструментів, які дозволяють вам розповсюджувати свій продукт користувачам Steam, а також набір особливих функцій, якими ви можете скористатися для свого продукту (пошук матчів, таблиці лідерів, майстерня Steam тощо). Портал партнерів Steamworks — це місце, де ви можете управляти всіма своїми продуктами, своїм акаунтом та інформацією про компанію.

 1. Налаштування акаунта Steamworks

  Найпершим із перших кроків має бути реєстрація партнером Steamworks.

  Після реєстрації акаунта, коли ваша банківська і податкова інформація та відомості про компанію будуть перевірені, ви можете додати більше користувачів і налаштувати ваш перший продукт чи застосунок.

 2. Завантаження SDK Steamworks

  Після завершення процесу реєстрації вам потрібно буде завантажити SDK Steamworks, що містить усі скрипти і шаблони для створення та вивантаження вашого продукту в Steam.

  Ви можете завантажити останню версію SDK Steamworks ось тут, а довідатися більше про SDK — у відповідному розділі документації.

 3. Створення власних збірок і сховищ для Steam

  Щоби випустити свій застосунок у Steam, вам потрібно буде вивантажити збірку та вказати деякі налаштування. Докладно цей процес описано у розділі про вивантаження до Steam. When you want to build and test your application is up to you.

 4. Конфігурація функцій Steamworks

  Ви вільні використовувати стільки функцій Steamworks, скільки забажаєте. Докладніша інформація знаходиться в розділі «Функції та можливості».

 5. Створення власної сторінки крамниці та встановлення цін

  Протягом роботи над випуском застосунку ви водночас можете готувати представлення своєї гри чи програмного забезпечення у крамниці. Якщо під час цього процесу у вас виникатимуть запитання, то можете задати їх чи пошукати відповіді на форумах, що присвячені сторінкам крамниці і маркетингу. Докладніша інформація знаходиться в розділі «Присутність у крамниці».

 6. Підготовка до випуску

  Більшу частину підготовки свого продукту до випуску в Steam ви можете зробити самостійно за допомогою інструментів і документації. Однак ближче до часу випуску Valve має перевірити вашу сторінку крамниці, пропоновані ціни та саму збірку гри.

  Докладніша інформація знаходиться в розділі «Процес перевірки».