Документація Steamworks
Перші кроки

Новіша версія доступна англійською

Англійську версію цієї сторінки оновлено з моменту публікації перекладу.
Натисніть тут, щоби переглянути сторінку англійською.
Мета цієї документації — надати вам усю необхідну інформацію та ресурси для випуску продуктів у Steam, одній із провідних розважальних платформ світу.

У цьому розділі ви знайдете інформацію про те, як стати партнером Steamworks. Steamworks — це набір інструментів, які дозволяють вам розповсюджувати свій продукт користувачам Steam, а також набір особливих функцій, якими ви можете скористатися для свого продукту (пошук матчів, таблиці лідерів, майстерня Steam тощо). Портал партнерів Steamworks — це місце, де ви можете управляти всіма своїми продуктами, своїм акаунтом та інформацією про компанію.

 1. Налаштування акаунта Steamworks

  Найпершим із перших кроків має бути реєстрація партнером Steamworks.

  Після реєстрації акаунта, коли ваша банківська і податкова інформація та відомості про компанію будуть перевірені, ви можете додати більше користувачів і налаштувати ваш перший продукт чи застосунок.

 2. Завантаження SDK Steamworks

  Після завершення процесу реєстрації вам потрібно буде завантажити SDK Steamworks, що містить усі скрипти і шаблони для створення та вивантаження вашого продукту в Steam.

  Ви можете завантажити останню версію SDK Steamworks ось тут, а довідатися більше про SDK — у відповідному розділі документації.

 3. Створення власних збірок і сховищ для Steam

  Щоби випустити свій застосунок у Steam, вам потрібно буде вивантажити збірку та вказати деякі налаштування. Докладно цей процес описано у розділі про вивантаження до Steam. Терміни створення й тестування застосунку залежать лише від вас.

 4. Конфігурація функцій Steamworks

  Ви вільні використовувати стільки функцій Steamworks, скільки забажаєте. Докладніша інформація знаходиться в розділі «Функції та можливості».

 5. Створення власної сторінки крамниці та встановлення цін

  Протягом роботи над випуском застосунку ви водночас можете готувати представлення своєї гри чи програмного забезпечення у крамниці. Якщо під час цього процесу у вас виникатимуть запитання, то можете задати їх чи пошукати відповіді на форумах, що присвячені сторінкам крамниці і маркетингу. Докладніша інформація знаходиться в розділі «Присутність у крамниці».

 6. Підготовка до випуску

  Більшу частину підготовки свого продукту до випуску в Steam ви можете зробити самостійно за допомогою інструментів і документації. Однак ближче до часу випуску Valve має перевірити вашу сторінку крамниці, пропоновані ціни та саму збірку гри.

  Докладніша інформація знаходиться в розділі «Процес перевірки».