Документація Steamworks
Звіти і платежі

Звіти

Як партнер Steamworks ви маєте два способи проглянути інформацію про продажі своїх продуктів:

  1. На порталі Sales & Activations Reports (клацніть «Фінансова інформація» із сайту Steamworks) ви можете знайти інформацію про дохід, кількість гравців і проданих копій, географічну розбивку та інші статистичні дані, пов’язані з вашим продуктом. І все це майже в режимі реального часу.
    Примітка: розмір доходу, показаний у звітах про продажі й активації, не містить вирахування, як-от відшкодування, повернення платежів, податки тощо.

  2. Ваш щомісячний звіт про продажі містить детальну фінансову інформацію, разом із вирахуваннями та точною сумою, яку ви отримаєте. Цей звіт можна завантажити у форматі CSV.

Історію виплат можна знайти у щомісячному звіті, якщо зайти до свого акаунта за адресою https://partner.steamgames.com. Виберіть вкладку «Фінансова інформація».

Платежі

Якщо в попередньому місяці сума від продажів ваших продуктів перевищила 100 доларів США, то Valve автоматично перекаже кошти за допомогою електронного платежу (EFT).

Valve проводить виплати через 30 днів після продажу продуктів. Зазвичай це відбувається наприкінці місяця. Наприклад, виплати за продажі лютого будуть проведені в кінці березня.