Steamworks — це набір інструментів та сервісів, які допомагають розробникам та видавцям розробляти свої ігри, а також ефективно поширювати їх через Steam.

Дізнайтеся про можливості Steamworks

Приєднатися до Steamworks

Отримайте доступ до Steamworks за допомогою свого акаунта Steam. Ще не створили його? Це просто й безкоштовно!

132 млн

активних користувачів щомісячно

1 трильйон

показів щоденно

26.0 млн

Гравців у мережі

Майстерня Steam

Додавайте до своєї гри створений користувачами вміст. Ви контролюєте взаємодію та вплив модифікацій на вашу гру, а Steam відповідає за хостинг, відстеження, оновлення та процес оплати.

Спільнота Cities Skylines взяла планування будівництва міста у свої руки, створивши понад 170 тисяч модифікацій.

У Rust спільнота голосувала за нові модифікації ще до того, як вони були додані в гру. Творці отримали прибуток та нагороди.

Введення Steam

Налаштуйте свої ігрові дії за допомогою функції введення Steam, щоби гравці з легкістю могли використовувати популярні пристрої керування та налаштовувати їх за своїм смаком.

Ігрові контролери на ПК

Глибинний аналіз використання контролера Steam та переваги від оптимізації.

Служба інвентарю

Ми вирішили для вас низку складних серверних проблем, щоби гравці не мали проблем зі швидким та зручним доступом до інвентарю.

Мікротранзакції

Процес внутрішньоігрових придбань доволі простий та гнучкий, система електронної комерції Steam підтримує 80 методів оплати та 39 регіональних валют.

Пошук матчів і лобі

Скористайтеся перевагами системи пошуку матчів та багатокористувацькими лобі Steam та зосередьтеся на ігроладі своєї гри. Наша система дозволяє гравцям створювати, поширювати та долучатися до лобі, а також підтримує систему пошуку матчів, яка бере до уваги вміння гравців.

Приєднуйтеся та розповсюджуйте через Steam свої ігри чи продукти з ВР.

Долучитися до Steamworks

Документація Steamworks

Докладніше про функції Steamworks та наші найкращі практики ви дізнаєтеся в документації Steamworks, яка, окрім того, містить посібники з інтеграції цієї системи.